Skup aut bielsko , skup samochodów bielsko - Skup-aut-bielsko.pl
Autoskup samochodów

Oferta samochodów używanych

Daewoo Matiz (1999)
Samochód w stanie prawie idealnym. Krajowy, kupiony w polskim salonie. Wersja Life. Kolor fioletowy.


Daewoo Matiz (1999)
Samochód w stanie bardzo dobrym. Krajowy, kupiony w polskim salonie, nowe sprzęgło. Kolor czerwony.


Daewoo Matiz (2000)
Samochód w stanie bardzo dobrym. Krajowy, kupiony w polskim salonie, posiada książke serwisową. Wersja Life. Kolor srebrny.


Daewoo Matiz (1999)
Samochód posiada instalację gazową z nową butlą. Wersja Life. Kolor czerwony.


Daewoo Lanos (1999)
Samochód w stanie bardzo dobrym. Krajowy, kupiony w polskim salonie. Bez rdzy - zupełnie sprawny. Posiada wspomaganie kierownicy.


Daewoo Lanos (1998)
Samochód w wersji sedan. Krajowy, kupiony w polskim salonie od nowości jeden właściciel. Posiada wspomaganie kierownicy,elektryczne szyby.


Daewoo Nubira (1999)
Samochód w stanie +dobrym. Mechanicznie OK, nadwozie na +4. Nie miał nigdy wypadku, natomiast kilka elementów zostało polakierowanych na skutek specyfiki użytkowania - kobieta+miasto+parkowanie.


Daewoo Nubira Kombi (1999)
Samochód w stanie bardzo dobrym. Wersja kombi z instalacją gazową LPG. Brak oznak korozji. Kolor srebrny. Auto z krajowego salonu miało tylko dwóch właścicieli.


Daewoo Nubira II (1999)
Samochód w stanie bardzo dobrym. Mechanicznie OK, nadwozie na +4. Auto z klimatyzacją, ABS, airbagami oraz instalacją gazową.


Daewoo FSO Polonez Caro Plus (2000)
Samochód w stanie dobrym. Krajowy, kupiony w polskim salonie. Posiada instalacje gazową LPG oraz wspomaganie kierownicy.


Powyższe ogłoszenia są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Firma nie prowadzi sprzedaży internetowej. Wszystkie szczegóły dostępne pod numerem telefonu 792694584

Jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz maila:

Skup, sprzedaż samochodów
Skup samochodów, Skup aut

Tel kom. 792-694-584

E-mail: biuro@skup-aut-bielsko.pl