Skup aut bielsko , skup samochodów bielsko - Skup-aut-bielsko.pl
Autoskup samochodów

Skup aut Dąbrowa Górnicza - skup samochodów Dąbrowa Górnicza - auto skup Dąbrowa Górnicza

Nasza firma – Skup Aut Dąbrowa Górnicza działa na terenie całego Zagłębia. Skupujemy zarówno samochody ładne, w idealnym stanie technicznym i wizualnym, jak i auta wyeksploatowane, z bogatą historią. Chcąc szybko odsprzedać samochód, nie musisz wkładać w tę czynność żadnego wysiłku.
Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Autoskupem w Dąbrowie Górniczej, a nasz wykwalifikowany i doświadczony pracownik przedstawi Ci ofertę kupna Twojego używanego auta. Dokładną wycenę samochodu sporządzamy na miejscu, w trakcie oględzin – tam gdzie Tobie pasuje!
Skup samochodów Dąbrowa Górnicza dojeżdża na miejsce bez żadnych kosztów z Twojej strony, Po wycenie auta spisywana jest umowa kupna-sprzedaży między Tobą, a naszą firmą. Nie używamy tzw. umów „in blanco”. Jest to niestety dość powszechny proceder i powinieneś, powinnaś się tego wystrzegać. Niesie to za sobą duże zagrożenie, ponieważ nie wiesz komu sprzedajesz swoje auto (jak udowodnić kto prowadził pojazd sfotografowany przez fotoradar?)

Sprzedając nam swój samochód masz pewność, że sprzedajesz go firmie, która istnieje już kilkanaście lat i możesz spać spokojnie!

Zalety sprzedaży auta Skupowi Aut Dąbrowa:

-bardzo dobra cena
-szybka transakcja
-brak kosztów z Twojej strony
-pełne bezpieczeństwo
-miła atmosfera towarzysząca transakcji

Zadzwoń do nas pod numer 792-694-584
lub
napisz maila na: biuro@skup-aut-bielsko.pl
lub
wypełnij FORMULARZ OFERTOWY


Wyświetl większą mapę

Skup samochodów Dąbrowa Górnicza, Skup aut Dąbrowa Górnicza

Tel kom. 792-694-584

E-mail: biuro@skup-aut-bielsko.pl